Chciałbym was zaprosić do obejrzenia dobrego, dokumentalnego film. Spożywanie alkoholu przez Rosjan. Link na dole tekstu.

To, że już od kilku lat nie sięgam po żaden rodzaj alkoholu, to moja zasługa. Lubiłem piwo. To mój świadomy wybór. Kluczem było moje przemęczenie, otępienie po jego spożyciu. Niemożność zrobienia czegokolwiek z precyzją, jakiej oczekiwałem sam od siebie. Nie mogłem się realizować, mój organizm coraz gorzej funkcjonował. Przyszedł czas na inny etap, w którym to JA zarządzam swoim życiem. Teraz to JA decyduję, co chcę w nim robić.

Kiedyś powiedziałem sobie, że zawartość PŁYNU NIE MOŻE BYĆ WAŻNIEJSZA ODE MNIE.

Oszukuje i na chwilę zmienia świat smakujących. Na krótko lekko go zabarwia, aby po kilku lub kilkunastu godzinach od degustacji, prawie nie umrzeć. Świadome doprowadzanie się do bólu i niemyślenia. To jest normalne? Twierdzę, że NIE.
Uważam, że taki etap w życiu musi także być. Aby mieć porównanie jakości życia. Z alkoholem i bez niego. To bardzo cenna lekcja.
Widzę wiele postępów w moim rozwoju. Potrafię być skupionym. Moja wydajność wzrosła trzykrotnie. Wielu osobom wspominałem, że pracuję jak: „Samuraj z ośmioma mieczami”.

I do tego, nie jestem zmęczony.

Codziennie wstaję około 4.30. Jeszcze niekiedy odpuszczam sobie, w soboty i niedziele, ale chyba i to się zmieni. Tyle mam do zrobienia! To jest świetny stan! Czekałem na niego! Ja go stworzyłem! 🙂

Działam i poruszam się w nim. Widząc, z jaką energią przemierzam kolejne dni świadomie tworzonego życia, większość powiedziałaby, że śpię po 10 lub 12 godzin, ale to nieprawda. Ważne jest, kiedy wchodzi się w sen. Przespane 8, 7 czy 6 godzin i jakość życia kolejnego dnia jest na dużo wyższym poziomie, gdy zasypiam o 22, a nie o 1 w nocy. Wiecie to przecież.
Moja wydajność, jest niewspółmierna do tej sprzed lat. Najbliżsi to widzą.
Ale nie po to piszę, aby się pochwalić, jaki to jestem „super fajny gość”. Piszę po to, bo chciałbym was zachęcić i zaprosić do obejrzenia filmu. Dobrego dokumentu.
O mitach i prawdach dotyczących trucizny z jaką większość z nas się zetknęła.

„Nie pij bądź wolny”

Wpisz poniżej swój komentarz: